Notice: Undefined variable: text_wrong_number in /home/h57551/data/www/genteel.com.ua/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 109

Плюшеві ведмеді 135 см

Неймовірно симпатичний плюшевий ведмедик розміром 1,4 метра стане незабутнім подарунком для будь-якої людини. Його можна подарувати на День Народження, на весілля, на випускний і звичайно ж в якості чудового сюрпризу для дівчини - без будь-якого приводу!

Піднесіть цей шикарний подарунок прилюдно, і ви помітите захоплений вогник в очах коханої і захоплення її подруг, а навколишні хлопці зрозуміють, що серце цієї щасливиці назавжди належить Вам!

У разі коли ви з коханою посварилися, м'який плюшевий ведмідь допоможе вам примиритися.

Ваша дівчина примхлива і її нічим вразити? Будьте впевнені, що при вигляді милого ведмедя її враження будуть зашкалювати.

Це безумно бажаний і розкішний плюшевий ведмедик, якого ви тільки зможете знайти! Він на диво гарний і приємний на дотик, недарма став хітом і продажів, адже він викликає радість посмішки і бурю емоцій у всіх оточуючих! Дуже м'який, він володіє розкішною шерстю. Його хочеться тримати в руках, тискати і обіймати нескінченно довго. Цей великий плюшевий ведмідь розтопить серце кожної красуні!

Виберіть колір